Potahové materiály

Potahy jsme pro Vás rozdělili do více skupin. Rozdíl není ani tak v kvalitě / potahy testujeme a zařazujeme jen ty nejlepší /, ale hlavně v dizajnu a užitkových vlastnostech, jako je například vodou čistitelná látka. Tyto čistitelné potahy jsme označili modrou kapkou.

Pro zobrazení potahů si vyberte kategorii sedaček:

Látka Luxury

5 letá záruka

Doporučujeme!

Kůže Luxury

5 letá záruka

Doporučujeme!

voděodolnost a lehké čištění
3r
počet let záruky
5r
počet let záruky

Manhattan

5-roční záruka

Tmavá hovězí kůže MANHATTAN dodá vašemu obývacímu pokoji serióznost a styl. Exkluzivní semianilinová kůže Manhattan, kůže je vysoké kvality. Při všech barvách úplnému probarvení, povrch kůže je pokrytý jemnou ochrannou vrstvou, která kůži chrání proti poškrábání a zabarvení. Kůže patří mezi silné kůže, a však je jemnější na zpracování a tím je možné očalounit všechny naše sedací soupravy.Její pololesklý vzhled se skvěle bude vyjímat nejen v bytě či domě, ale též ve společenských a reprezentativních prostorách bank, poštovních a jiných firem. Hnědé a zelené kůže působí elegantně a zároveň nadčasově.

Díky použití anilínového barviva při jejím zpracování se na sedačce budete v létě méně potit a lepit. Pot však do potahu nevsákne, stačí ho jednoduše utřít třeba jen kapesníkem. Po celý rok bude kožená sedačka lehce udržovaná. Tekutiny vylité na potah stačí také utřít, drobky a zbytky jídla setřete rovněž pohodlně. V případě vzniku fleků a skvrn v žádném případě nepoužívejte prostředky s obsahem bělidla, ale jedině přípravky speciálně určené na čištění kožených sedaček Phase. Jestliže sedačku jednou za 12 měsíců naimpregnujete speciálním přípravkem, vrátíte její krásu, odolnost a prodloužíte její životnost.

Všechny předložené výsledky zkoušek jsou získány oficiálními metodami na nedotčené kůži. Případné další testy prováděné po použití kůže musí být odsouhlaseny výrobcem a kupujícím.

Technické parametry látky

Typ kůže:
hovězina
Tloušťka:
1,3-1,5 mm
Průměrná velikost:
>= 4,5 m2
Činění:
chromové soli
Barvivo:
anilinové barvivo
Povrchová úprava:
pigmentovaná s dvoutónovým efektem
Vzhled:
pololesklý
(Analýza):
(Zkušební metoda / měrná jednotka / doporučená hodnota)
Stálobarevnost při stírání za sucha:
UNI EN ISO 11640 / šedá stupnice / >= 4 až 500 cyklů
Stálobarevnost při stírání za mokra:
UNI EN ISO 11640 / šedá stupnice / >= 4 až 250 cyklů
Stálobarevnost v alkalickém potu:
UNI EN ISO 11640 / šedá stupnice / >= 3/4 až 80 cyklů
Adheze povrchové úpravy:
UNI EN ISO 11644 / N/Cm / >= 2
pH:
UNI EN ISO 4045 / - / >= 3,2
Odolnost proti přetržení:
EN ISO 3377-1 / N / >= 20
Ohybová odolnost:
UNI EN ISO 5402 / - / >= 20.000
Stálobarevnost na světle xenotest:
UNI EN ISO 105 B02 / modrá stupnice / >= 5