Co získáte koupí sedačky Perugia z kategorie LUXURY?

  • Záruka 5 let na sedačku Perugia a potah
  • Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY
  • ZDARMA dovoz sedačky Perugia
  • PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Perugia u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Perugia
  • Polštář Phase LUXURY Edition na sedačce Perugia
  • Možnost objednat na sedačku Perugia pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

1. Záruka 5 let na sedačku Perugia a potahový materiál

Sedací souprava Perugia z kategorie LUXURY je sedací souprava, určená pro náročné zákazníky. Sedačka Perugia je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z luxusních potahových materiálů jako je kůže Master nebo látka CHARM. Na sedací soupravu Perugia vyrobenou v provedení LUXURY dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku CHARM a kůži MASTER.

2. Výběr látky nebo kůže na sedačku Perugia z kolekce LUXURY

Sedací souprava Perugia, ale i další modely z kategorie LUXURY má v nabídce dva velmi kvalitní potahové materiály. Látku CHARM a kůži MASTER. Kromě toho, že na oba materiály získáte záruku 5 let, tyto potahy se vyznačují velmi vysokou kvalitou.

Látka CHARM je unikátní svým vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na víc než 100 000 oděrů bez poškození. Se sedačkou Perugia v látce CHARM dostane váš interiér správnou dávku moderního luxusu.

Kůže MASTER je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka Perugia v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

3. ZDARMA dovoz sedačky Perugia

Celou Vaši objednávku sedací soupravy Perugia z kategorie LUXURY Vám přivezeme na naše náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a naši řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku Perugia včas.

4. PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Perugia u zákazníka doma

Pokud by se Vám se sedačkou Perugia později něco přihodilo, naše servisní oddělení je připravené poslat k Vám přednostně servisního technika na posouzení a opravu závady. Po příchodu se bude náš technik snažit celou opravu uskutečnit na místě tak, aby nenarušil Vaše užívání sedací soupravy Perugia

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Perugia

Na sedací soupravu Perugia z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky zlatý štítek s nápisem PHASE Luxury Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce Perugia. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva zlaté štítky.

Phase LUXURY

6. Polštář Phase LUXURY Edition na sedačce Perugia

Na sedací soupravu Perugia z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky Polštář s nápisem phase LUXURY Edition. Polštář je černozlatý a laděn tak, aby se hodil do každého interiéru a zároveň vzbudil vzhled luxusu. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva polštáře.

Phase LUXURY

7. Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem na sedačku Perugia

K sedací soupravě z kategorie LUXURY si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobc,e ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny pouze pro náročné zákazníky. Sedačka se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nožičkama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít zde: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase LUXURY