Co získáte koupí sedačky Portofino z kategorie LUXURY?

  • Záruka 5 let na sedačku Portofino a potah
  • Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY
  • ZDARMA dovoz sedačky Portofino
  • PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Portofino u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Portofino
  • Možnost objednat na sedačku Portofino pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

1. Záruka 5 let na sedačku Portofino a potahový materiál

Sedací souprava Portofino z kategorie LUXURY je sedací souprava, určená pro náročné zákazníky. Sedačka Portofino je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z luxusních potahových materiálů jako je kůže Master nebo látka CHARM. Na sedací soupravu Portofino vyrobenou v provedení LUXURY dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku CHARM a kůži MASTER.

2. Výběr látky nebo kůže na sedačku Portofino z kolekce LUXURY

Sedací souprava Portofino, ale i další modely z kategorie LUXURY má v nabídce dva velmi kvalitní potahové materiály. Látku CHARM a kůži MASTER. Kromě toho, že na oba materiály získáte záruku 5 let, tyto potahy se vyznačují velmi vysokou kvalitou.

Látka CHARM je unikátní svým vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na víc než 100 000 oděrů bez poškození. Se sedačkou Portofino v látce CHARM dostane váš interiér správnou dávku moderního luxusu.

Kůže MASTER je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka Portofino v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

3. ZDARMA dovoz sedačky Portofino

Celou Vaši objednávku sedací soupravy Portofino z kategorie LUXURY Vám přivezeme na naše náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a naši řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku Portofino včas.

4. PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Portofino u zákazníka doma

Pokud by se Vám se sedačkou Portofino později něco přihodilo, naše servisní oddělení je připravené poslat k Vám přednostně servisního technika na posouzení a opravu závady. Po příchodu se bude náš technik snažit celou opravu uskutečnit na místě tak, aby nenarušil Vaše užívání sedací soupravy Portofino

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Portofino

Na sedací soupravu Portofino z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky zlatý štítek s nápisem PHASE Luxury Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce Portofino. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva zlaté štítky.

Phase LUXURY

6. Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom na sedačku Portofino

K sedací soupravě z kategorie LUXURY si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobc,e ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny pouze pro náročné zákazníky. Sedačka se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nožičkama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít zde: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase LUXURY