Co získáte koupí sedačky z kategorie LUXURY?

  • Záruku 5 let na sedačku a potah
  • Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY
  • ZDARMA dovoz
  • PŘEDNOSTNÍ SERVIS u Vás doma
  • Zlatou plaketu Phase LUXURY Edition na sedačku
  • Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

1. Záruku 5 let na sedačku a potah

Kategorie sedacích souprav LUXURY obsahuje vysoce prémiové sedací soupravy, určené pro náročné zákazníky. Sedačky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z exkluzivních potahových materiálů jako je kůže Master nebo látka CHARM. Na sedací soupravu vyrobenou v provedení LUXURY dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku CHARM a kůži MASTER.

2. Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY

Kategorie sedacích souprav LUXURY má v nabídce dva vysocekvalitní Potahové materiály. Látku CHARM a kůži MASTER. Kromě toho, že na oba materiály získáte záruku 5 let, tyto potahy se vyznačují velmi vysokou kvalitou.

Látka CHARM je unikátní svým jemným vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na více než 100 000 oděrů bez poškození. Díky látce CHARM dostane Váš interiér správnou dávku moderního luxusu.

Kůže MASTER je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

3. ZDARMA dovoz

Celou Vaši objednávku sedací soupravy z kategorie LUXURY Vám přivezeme na naše náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a naši řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku včas.

4. PŘEDNOSTNÍ SERVIS u Vás doma

Pokud by se Vám se sedačkou později něco přihodilo, naše servisní oddělení je připravené poslat k Vám přednostně servisního technika na posouzení a opravu závady. Po příchodu se bude náš technik snažit celou opravu uskutečnit na místě tak, aby nenarušil Vaše užívání sedací soupravy.

5. Zlatou plaketu Phase LUXURY Edition na sedačku

Na sedací soupravu z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky zlatý štítek s nápisem PHASE Luxury Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva zlaté štítky.

Phase LUXURY

6. Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

K sedací soupravě z kategorie ELEGANCE si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Do nedávna byla tato možnost jen pro sedačky z kategorie Luxury, avšak dali jsme tuto možnost i v kategorii Elegance. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobce, ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny jen pro náročné zákazníky. Sedačka se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nohama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít na: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase LUXURY