Jaký potahový materiál vybrat na sedačku?

I Vy máte před koupí sedačky v bledé barvě respekt? Toužíte po světlé sedačce, ale strach z ušpinění a čištění Vás nadobro odradil? Prozradíme Vám, díky čemu bude čištění takové sedačky jednoduchou záležitostí.

Společnost Phase sedačky představuje novou kolekci exkluzivních látek Emotion, Stellina a Fiorellina s úpravou Easy-care, která umožňuje jednoduchou a rychlou údržbu sedací soupravy, je odolnější vůči poškození a navíc se zárukou 5 let.

Vlastnosti látky, které se vyrovnají kůži

Pokud se kůže ve všeobecnosti považuje za materiál s jednoduchou údržbou a dlouhou životností, látkové sedačky vzbuzují opačný dojem. Dnes ale technologie při výrobě látek pokročily. Látky, které firma Phase sedačky používá při výrobě se řadí do podobné kvalitativní skupiny jako kůže. Již v době výroby jsou látky napuštěny do speciální tekutiny, díky které látka získá ochranný povrch pro lehké čištění a stane se odolnější proti oděru. Skvrny po kávě nebo víně odstraníte za pár sekund.

Špínu odstraníte ve 3 krocích

Díky speciálním omyvatelným povrchům vám nyní na čištění látkové sedačky postačí jen čistá voda, případně mýdlový roztok. Vzniklé nečistoty odstraníte pomocí 3 jednoduchých kroků. 1. Špínu na povrchu nejprve odstraňte papírovým ubrouskem. 2. Na skvrnu aplikujte čistou nebo mýdlovou vodu. 3. Suchým hadříkem a jemným třením flek úplně odstraníte.

Odkud pochází tyto unikátní potahy?

Spoustu výrobců nabízí látky, které se vyrábí v asijských zemích. To se odráží v jejich nízké ceně, kvalitě a životnosti. Firma Phase sedačky spolupracuje s belgickou společností, která vyrábí látky již několik desetiletí. Kvalitu jejich výrobků potvrdila i prodlouženou zárukou na 5 let, což je pro zákazníky nejlepší důkaz vysoké kvality. Látky Emotion, Stellina a Fiorellina se exkluzivně vyrábí jen pro firmu Phase sedačky a mohou být tou nejlepší volbou při výběru potahu vaší nové sedačky.

Pro koho jsou tyto látky určeny?

Látky Emotion, Stellina a Fiorellina jsou určeny pro jakýkoliv typ domácnosti. Pro domácnost s malými dětmi, ale i se zvířaty. Díky speciální povrchové úpravě jsou dokonce vhodné pro veřejné prostory s vysokou intenzitou používání.

V čem jsou teda látky od Phase výjimečné?

  • Lehké čištění
  • Vysoká odolnost
  • Hebké na dotyk
  • Dlouhá životnost
  • Zdravotně nezávadné, antialergické
  • Vyrobené v Belgii
  • 5 let záruky jako důkaz kvality