Již třicet let vás okouzlují krásky z České Miss! 
Tento rok je při tom i Phase.

Soutěže krásy jsou vyhledávanými příležitostmi nejen žen a široké veřejnosti, ale především mužů. Co si budeme namlouvat, každý muž se rád kochá pohledem na krásné dívky s postavami modelek, doplněný šarmem a přirozenou inteligencí. 

A Česká Miss je naší tuzemskou a velmi prestižní soutěží krásy, která pak do světa nechává vylétnout úspěšné krásky soutěže krásy se světovým formátem – konkrétně na Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational.

Věřili byste tomu, že rok 2019 je rokem, kdy je tato soutěž na světě již třicet let? A že již třicet let vás soutěžící dívky okouzlují svojí krásou?  Soutěž si prošla mnohými změnami, když zakladatelkou soutěže Mgr. Michaela Bakala, která jako ředitelka v ní působila byla v letech 2005–2014. Sama byla vítězkou v Miss Československa pro rok 1991. 

Roku 2015 převzala její roli Marcela Krpcová a patronkou soutěže se na dva roky stala také bývalá vicemiss České republiky Iva Kubelková. Další změna přišla s rokem 2016, kdy do soutěže vstoupila jako spolumajitelka spolu s podnikatelem Martinem Ditmarem Ing. Eva Červeňáková, jež byla Českou vicemiss v roce 2007. 

Nyní slaví díky vedení nových majitelů Česká Miss triumf v podobě návratu na celostátní televize. Nově řízená Česká Miss chce být kvalitní a prestižní soutěží krásy, která dovolí mnoha dívkám splnit si svůj sen a stanout na pódiu mezi těmi nejkrásnějšími. 

Česká Miss také netouží po velkém množství partnerů a sponzorů, ale po několika osobitých, kvalitních a dobrých, které bude soutěž Česká Miss kvalitně promovat a propagovat. 

Jedním z partnerů v tomto ročníku bude také společnost Phase, jejíž luxusní sedačky svým designem, řemeslným provedením a kvalitou materiálů budou důstojným darem pro 3 nové královny krásy. Už dnes jim přejeme aby v nich našli po těžké soutěži pohodlné potěšení z objetí měkké textilie nebo kůže.