KORONA sleva až 23 % – abychom pomohli ekonomice, vám, ale i sobě


Koronavirus, a z něj plynoucí karanténa, způsobil vážné výpadky ve výrobě. Dotklo se to i nás ve Phase a našich zaměstnanců. Abychom zmírnili dopady na všechny a projevili také  pochopení pro vás a vaše potřeby, přicházíme k vám vstřícně s férovou nabídkou:


KORONA SLEVA je platná do 30. 6. 2021:

• Kategorie sedaček LUXURY: 20% sleva a pokud si objednáte spolu se sedačkou postel Phase, získáte slevu 23% na komplet objednávku.
• Kategorie sedaček ELEGANCE: 15% sleva a pokud si objednáte spolu se sedačkou postel Phase, získáte slevu 20% na komplet objednávku.
• Kategorie sedaček CLASSIC: 5, 10, nebo 15% sleva, podle kategorie látky, kterou si vyberete.

Postele Phase sleva 15% na samostatnou objednávku postele.
Koberce a stolky: sleva 20 %


Pokud je pro vás důležitý termín dodání, bude ideální, pokud podepíšete objednávku co nejdříve. Koronavirus představuje pro výrobní továrny stále problém, protože kdykoliv může dojít ke zdržení výroby kvůli zaměstnancům v karanténě. Doporučujeme přečíst si tento článek.

Je pro nás velmi důležité, abychom dobrou nabídkou pro klienty zajistili práci pro naše truhláře, čalouníky, řidiče, účetní a všechny zaměstnance. Jsme zodpovědní a chceme, aby se kola české ekonomiky pomalu rozjela, proto v malých dávkách podpoříme i média a další pracovní pozice u našich dodavatelů.

Zodpovědně vnímáme i opatření, která jsou spojena s otevíráním ekonomiky. Proto jsme pro návštěvy v našich prodejnách stanovili přísné podmínky:

- v jednu chvíli může být v prodejně maximálně 5 zákazníků,
- do prodejny lze vstoupit pouze s respirátorem,
- je nutné dodržet vzdálenost osob minimálně 2 metry od sebe,
- zákazník je povinen respektovat hygienické pokyny obchodních asistentek.

 

Jsme tady pro vás, vaše touhy a pohodlí. Věříme, že se nám společným úsilím povede toto těžké období překonat.

 

Přejeme vám všem hodně zdraví a těšíme se na vaši návštěvu.