NÁKUPY ONA DNES - PODZIM JAKO STVOŘENÝ PRO NOVOU SEDAČKU


VŠUDE DOBŘE, NA SEDAČCE NEJLÉPE

Přišel podzim a s ním i chladnější sychravé počasí. Nebudeme mluvit o tom, že přišla i třetí vlna pandemie – už je to dlouhé a únavné. Média se předhánějí v tom, kdo přinese větší senzaci. A nejspíš i vy vnímáte, že společnost v těchto časech není v pohodě. Jako kontrast vůči tomu, co se děje ve veřejném prostoru, přináší značka Phase klid a pohodlí. Svou tvorbou a produkcí vám poskytuje harmonii a jistotu. Phase kompenzuje dávku napětí ve veřejném prostoru tím, že přináší klid a relax do privátních prostor vašich domácností. Přispíváme tak k vaší lepší budoucnosti.

Chceme vám lépe rozumět, proto s vámi mluvíme o vašich potřebách. Také proto je misí značky Phase vnášet do životů našich klientů pohodu a krásu. Víme, že za dveřmi svého bydlení hledáte klid, harmonii a relax. Od tvůrců pohodlí, pro vás – milovníky pohodlí.

JAKÝ ROZDÍL JE MEZI MALÝM A VELKÝM POHODLÍM? OBROVSKÝ!

Centrem vašich světů se znova na mnoho měsíců stane obývák. Pláže a bazény vyměníte za něco, co je pohodlné jiným způsobem. Objetí slunce a měkkost vody vystřídá komfort kvalitní sedačky. Začínáte si zútulňovat své „pelíšky a hnízdečka“. Dlouhé večery budete trávit u televize nebo u ohně praskajícího v krbu. Oddaně podlehnete pohodlí a rozmazlování svých křesel a sedaček. Obložíte se polštáři a dekami. Pod nohy si položíte měkké teplé koberce. V takových chvílích někteří z vás začnou uvažovat také o změně sedačky. Neboť to, že máte pohodlí, neznamená, že nemůžete mít ještě mnohem větší pohodlí. Právě pro vás máme možná dobrou zprávu.

NEJEN ONA, ALE TAKÉ VY MŮŽETE MÍT VÍCE POHODLÍ

Abyste si i vy mohli dopřát více domácího pohodlí a zapomenout na nepohodu za vchodovými dveřmi svého bytu nebo domu, dává vám společnost Phase možnost získat novou sedačku díky výjimečným slevám až dvakrát za rok. Jednu máte během akce Dny Marianne a druhou vám nabízí akce ONA DNES. 

Pokud tedy uvažujete o změně sedačky a propásli jste první příležitost pořídit si svou novou vysněnou sedačku, budete mít ještě druhou možnost. Akce ONA DNES se pomalu blíží. Přestože akce je až ve třetím říjnovém týdnu, vy můžete uplatnit svou slevu už DNES. Kupón k objednávce doložíte později – až ho budete mít k dispozici.

Druhá největší a poslední nákupní akce ONA DNES je tady! Můžete si uplatnit následující slevy:

- Kategorie sedaček LUXURY 25% sleva
- Kategorie sedaček ELEGANCE 20% sleva a pokud si objednáte sedačku spolu s postelí, získáte slevu 22%
- Kategorie sedaček CLASSIC 20% sleva

- Postele Phase sleva 20% na samostatnou objednávku postele
- Koberce a stolky se slevou 20%.
- Židle, křesla, taburety, obrazy, záhlavníky a polštářky sleva 20%

SLEVA ONA DNES je platná do 24.10.2021