NEJVĚTŠÍ SLEVOVÉ ŠÍLENSTVÍ – DNY MARIANNE 2021 – SE BLÍŽÍ.

A jak se na to chystáme ve Phase? Prostě tak, že zákazníkům poskytneme  výraznou slevu DNY MARIANNE již od 1. 8. 2021. Ano, přesně tak. Slevu DNY MARIANNE můžete uplatnit již teď a kupón na slevu doložíte, až když bude k dispozici.

POPTÁVKA NEPOLEVUJE, ALE PHASE MÁ POŘÁD NORMÁLNÍ TERMÍNY DODÁNÍ

Pro mnohé z vás představují Dny Marianne skvělý způsob, jak ušetřit.

Ale tento rok jste ve svém okolí nejspíš zaznamenali, že pandemie způsobila v mnoha segmentech nedostatek komodít či materiálů, a v důsledku toho také nedostatek hotových produktů. Automobilové čipy, konzervy, písek, kaučuk, cement, dřevo a mnoho dalších materiálů stouplo na ceně, protože poptávka je značná a výroba nestíhá. A k tomu všemu byl na několik dnů zablokován i Suezský průplav a současně s ním na několik týdnů byl blokován i globální obchod. Všichni čekáme na to, až se světový obchod a ekonomika stabilizují. 

Globální poptávka a současně nedostatek materiálů sa týká i nás. Zákazníci, kteří si objednají až ve druhé polovině září, si budou muset na sedačky a postele počkat déle.


V TĚCHTO ČASECH JSOU OVŠEM KROMĚ SLEV ZAJÍMAVÉ I DODACÍ LHŮTY

Stejně tak, jak budou nyní u nákupů prakticky čehokoliv ještě nějaký čas opatrní spotřebitelé, budou opatrní také ti, kteří dováží materiály. Výraznější změny lze očekávat až po odeznění pandemie a stabilizaci světové ekonomiky.

Na Dny Marianne čekají lidé, kteří už nekolik měsíců nákup sedačky či postele odkládali, protože jim možná nevyhovoval systém on-line prodeje, anebo trpělivě čekají na slevovou akci. Očekáváme, že od 1. 8. do  Dnů Marianne bude objednávek hodně a dodací lhůty se podlouží.  Buďte šikovní a objednejte si dříve než přijde pozim.

OBJEDNEJTE SI JIŽ PŘED ZAČÁTKEM AKCE DNY MARIANNE. SLEVA PLATÍ OD 1. SRPNA

Protože doluhá léta pozorujeme, že existuje skupina kupujících, kteří si novou sedačku či postel plánují pod stromeček a objednávku si nechávají na podzim, doporučujeme vám – pokud jste racionální typ člověka, který své sny o bydleni předem plánuje – vytvořte si letos na dodávku svojí sedačky časovou rezervu a objednejte si ji pro jistotu raději co nejdříve, vyhnete se tak nervozitě způsobené čekáním.

Společně se nám tak povede rozložit termíny plánování výroby tak, abychom dokázali vyhovět co největšímu počtu zákazníků. Pokud například dnes jen trochu tušíte, nebo víte, že si sedačku či postel chcete koupit, tak neváhejte a začněte to s námi konzultovat již dnes. A pokud se rozhodnete objednat si již teď, rovněž získáte možnost uplatnit slevu DNY MARIANNE a kupón doložíte později, až bude k dispozici. 

Každý den ověřujeme všechny procesy a faktory, které ovlivňují výrobu. Například v těchto týdnech vám dokážeme vyrobit a dodat sedačku do 10–14 týdnů. Tak neváhejte a oslovte naše zkušené asistentky prodeje. Podlehněte pohodlí a dopřejte si Phase.


Sleva DNY MARIANNE v PHASE:

- Kategorie sedaček LUXURY 25% sleva
- Kategorie sedaček ELEGANCE 20% sleva a pokud si objednáte sedačku spolu s postelí, získáte slevu 22%
- Kategorie sedaček CLASSIC 20% sleva
- Postele Phase sleva 20% na samostatnou objednávku postele
- Koberce a stolky se slevou 20%.

SLEVA DNY MARIANNE je platná od 1.8 do 19.9. 2021.


Objednávky s termínem dodání do Vánoc přijímáme pouze do konce září

Ani nám – společnosti Phase – se nevyhýbají problémy s nedostatkem materiálů. Nebývalé tempo oživování světových ekonomik a zvýšená poptávka po spotřebě výrazně komplikují dodavatelské a logistické řetězce, součástí kterých jsme také my. Nedostatek materiálových vstupů a zpoždění jejich dodávek na jedné straně, ale také naše snaha o udržení vaší důvěry na straně druhé, nás nutí férově vám oznámit, že pokud chcete mít novou sedačku nebo postel ještě tento rok, objednejte si je nejpozději do 30. září. Bohužel, po uplynutí tohoto termínu vám jejich dodání do Vánoc už nedokážeme garantovat.