DNY MARIANNE 2022 – největší slevová horečka se blíží. Předobjednávejte se slevou již nyní!


A jak se na to chystáme ve Phase? Prostě tak, že zákazníkům poskytneme velkou slevu DNY MARIANNE již od 1. 8. 2022. Ano, přesně tak. Slevu DNY MARIANNE (16.-18.9.2022) můžete uplatnit již teď a kupón na slevu doložíte, až když bude k dispozici.


V článku se dozvíte, že pokud chcete mít sedačku či postel od Phase ještě letos, že je dobré objednat si ji ihned nebo v rámci Dnů Marianne. A také se dočtete o tom, že pro ty, kteří plánují nákup našich výrobků až na příští rok, jsme připravili jedinečnou nabídku: FIXACI CENY.

Sleva DNY MARIANNE u nás platí již od 1. srpna.

Víme, že v rámci Dnů Marianne bude mnoho objednávek a termíny dodání se tím prodlouží. Ale pokud už dnes víte, nebo aspoň přemýšlíte o tom, že si sedačku nebo postel chcete koupit, tak neváhejte a začněte se s námi o tom radit hned. A pokud se rozhodnete objednat si už nyní, získáte slevu DNY MARIANNE a slevový kupón doložíte později, až bude k dispozici. Společně se nám tak povede rozložit termíny plánování výroby tak, abychom dokázali uspokojit co nejvíce zákazníků.

U nás ve Phase trvají DNY MARIANNE od 1. 8. do 18. 9. 2022.

Buďte chytří a objednejte si ještě před termínem Dnů Marianne. Už léta víme o tom, že existují zákazníci, kteří čekají na zářijové Dny Marianne a objednávku si často nechávají na poslední chvíli. Naše doporučení: pokud patříte k racionálním typům lidí, kteří své sny o bydlení předem plánují, vytvořte si prosím na dodávku své sedačky nebo postele časovou rezervu a objednejte si ji pro jistotu raději co nejdříve. Spolu tak předejdeme napětí z čekání kvůli naplněným kvótám ve výrobě.

Budete sedačku či postel potřebovat až příští rok? Nevadí. ZAFIXUJTE SI CENU.

Co to znamená „fixovat si cenu“? Funguje to jednoduše. Pokud neplánujete nakupovat sedačku či postel právě teď, stavíte-li dům nebo rekonstruujete byt a víte, že budete nakupovat až příští rok, jednoduše si nyní udělejte předobjednávku a my vám v budoucnu garantujeme dnešní cenu. 

Za fixaci dnešních cen sedaček a postelí zaplatíte předem 30 %. Za zálohu již dnes nakoupíme materiál do našich skladů. Vaši předobjednávku však pošleme do výroby až tehdy, když budete připraveni a dáte nám signál, že jste rozhodnuti a už je ten správný čas. Pokud se v budoucnu rozhodnete předobjednávku nevyužít, zálohu vám samozřejmě v plné výši vrátíme.

Zafixujte si cenu své příští sedačky či postele již nyní, během největší slevové akce DNY MARIANNE. Nečekejte na to, až slevy Dny Marianne skončí a výrobky budou dražší o dalších pár procent.

Přejeme vám pohodové nákupy. Podlehněte pohodlí!

 

Slevy DNY MARIANNE v PHASE:

Sleva v kategorii sedaček CLASSIC:
- objednáte-li si samostatnou sedačku z kategorie Classic, získáte 18% slevu
- pokud si sedačku objednáte spolu s kobercem, získáte slevu 20%.

Sleva v kategorii sedaček ELEGANCE:
- objednáte-li si samostatnou sedačku z kategorie Elegance, získáte 19% slevu
- pokud si sedačku objednáte spolu s kobercem, získáte slevu 22%.

Sleva v kategorii sedaček LUXURY:
- objednáte-li si samostatnou sedačku z kategorie Luxury, získáte 25% slevu + doprava ZDARMA
- pokud si sedačku objednáte spolu s kobercem, získáte slevu 30% + doprava ZDARMA

Sleva v kategorii POSTELE:
- objednáte-li si samostatnou postel z nabídky Phase, získáte výjimečnou slevu 30%. Sleva platí také na celou výbavu postele (rošty, noční stolky,).

Sleva v kategorii MATRACE:
- Matraci Phase můžete vybírat ze tří kategorií komfortu:

1. Matrac CAPRI z kategórie "vysoký komfort" (mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%
2. Matrac ELBA z kategórie "stredný komfort" (mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%
3. Matrac LIDO z kategórie "bežný komfort" (mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%.


Sleva v kategorii DOPLŇKY:
- na objednávku jen samostatného koberce, křesla, stolku nebo jiných doplňků, získáte slevu 10%.

 

Sleva platí do 18.9.2022