Plánujete si pořídit sedačku či postel až příští rok? Zafixujte si nyní její cenu.

Mnozí z vás nám kladou otázku, zda budou ceny sedaček a postelí i nadále růst. Tento dotaz nedokážeme odpovědně zodpovědět. A právě proto jsme pro vás připravili nový finanční produkt – FIXACI CENY.

Co znamená „fixovat si cenu“?

Funguje to jednoduše. Pokud neplánujete nakupovat sedačku nebo postel nyní, stavíte-li dům či rekonstruujete byt a víte, že budete nakupovat až příští rok, jednoduše si nyní udělejte předobjednávku a my vám v budoucnu garantujeme dnešní cenu. Za fixaci dnešních cen sedaček a postelí zaplatíte předem 30 %. Za zálohu již dnes nakoupíme do našich skladů materiál. Vaši předobjednávku však pošleme do výroby až tehdy, když budete připraveni a dáte nám signál, že jste rozhodnuti a nastal ten správný čas. Pokud byste se nakonec rozhodli předobjednávku nevyužít, zálohu vám samozřejmě v plné výši vrátíme. A proč se vám vyplatí fixovat cenu už teď?

 

Protože se blíží největší slevová horečka DNY MARIANNE.

Zafixujte si cenu své příští sedačky nebo postele již nyní – během největší slevové akce DNY MARIANNE. Nečekejte na to, až slevy v rámci Dnů Marianne skončí a výrobky budou dražší o dalších pár procent.

Nechceme předstírat, že se s naším světem nic nestalo a nestane. Inflace a zvyšování cen energií ještě mnohým z nás způsobí vrásky na čele. Ceny dřeva, textilu, molitanu a práce stále stoupají. Fixněte si cenu již dnes.

A ti, kteří potřebují sedačku či postel ještě letos, mají ideální šanci objednat si právě teď.

Na Dny Marianne (16.–18. 9. 2022) často čekají lidé, kteří koupi sedačky či postele několik měsíců odkládali kvůli slevě. Buďte šikovní a OBJEDNEJTE SI JIŽ PŘED ZAČÁTKEM AKCE DNY MARIANNĚ. SLEVA U NÁS PLATÍ UŽ OD 1. SRPNA. Očekáváme, že objednávek v rámci Dnů Marianne bude mnoho a termíny dodání se zřejmě prodlouží. Pokud patříte k racionálním typům lidí, kteří své sny o bydlení předem plánují, vytvořte si prosím letos na dodávku své sedačky časovou rezervu a objednejte si ji pro jistotu raději co nejdříve. Spolu tak předejdeme napětí z čekání. Přejeme vám pohodové nákupy. 

Podlehněte pohodlí!


DNY MARIANNE 2022 – největší slevová horečka se blíží. Předobjednávejte se slevou již nyní!

A jak se na to chystáme ve Phase? Prostě tak, že zákazníkům poskytneme velkou slevu DNY MARIANNE již od 1. 8. 2022. Ano, přesně tak. Slevu DNY MARIANNE (16.-18.9.2022) můžete uplatnit již teď a kupón na slevu doložíte, až když bude k dispozici.

Více o slevách DNY MARIANNE se dočtete zde.