PODLEHNĚTE POHODLÍ SVÉ LOŽNICE

Proměňte svou ložnici znovu ve svatyni díky designovým postelím od PHASE

PHASE již dlouhou dobu vytváří pohodlí vašeho obývacího pokoje. Zkoumáme, jak vytvořit věci, na kterých sedíte, ležíte a odpočíváte tak, aby byly co nejpohodlnější. Vyvíjíme, produkujeme a nabízíme vám nejen kvalitní sedačky a křesla, ale i měkké koberce, teploučké deky a nadýchané polštáře. A důkazem toho, že na vás a vaše potřeby myslíme komplexně, je rozšíření naší nabídky o čerstvou novinku. Jsou jí pohodlné designové postele, díky kterým vaše ložnice získá novou svěžest, harmonii a opět se stane intimní oázou klidu a odpočinku.

Není to tak dávno, kdy naše domovy tvrdě pracovaly spolu s námi a staly se hybridním prostorem pro práci, spánek i cvičení. Podle studií Rated People až 55 % lidí v pandemickém období bylo nuceno pracovat z domova, přičemž 15 % přiznalo, že jako provizorní kancelářské prostory používalo právě svou ložnici. Stresy každodenního života tak vstoupily do prostoru, který měl být svatyní a útočištěm.

Na důležitost zdravého a plnohodnotného spánku jsme dnes naladěni více než kdykoli předtím. Máme spánkové laboratoře, aplikace pro lepší spánek, vytváříme si spánkovou rutinu. Psychologové i experti na spánkovou medicínu se shodují na tom, jak obrovský vliv na kvalitu života má spánek. Pokud spíme málo a špatně, jsme smutní, přibíráme a zapomínáme. A naopak – dostatek kvalitního spánku je bezpochyby jedním z tajemství zdravého a šťastného mozku.

Pokud jde o spánek, můžeme dělat vše správně – jíst správná jídla, omezit příjem kofeinu, usínat v chladné místnosti. Spíme-li však na lůžku nepodporujícím zdraví, nikdy neusneme osvěžujícím nočním spánkem. Podle průzkumů Atomic Research více než jeden z 10 respondentů uvádí, že nepohodlná postel mu narušuje spánek a potvrzuje, že kvalitní postel přispívá k prodloužení spánku o 40 minut.

Postele DOLCE NUVOLA, DOLCE VITA a BELLA jsme vytvořili pro váš plný komfort a pohodlí a věříme, že si z nich budete umět vybrat. Kromě designu a estetiky totiž nezávisle kopírují koncept použitý i při výběru sedaček, které pro snazší výběr a jednodušší orientaci nabízíme ve třech cenově odstupňovaných kategoriích Classic, Elegance a Luxury.

Tři odlišné designy našich postelí reprezentují tři různé cenové úrovně, ve kterých si je můžete pořídit, a jsou také potvrzením toho, že to nejen s pohodlím, ale i s krásou myslíme vážně.

 

Měkká a minimalistická DOLCE NUVOLA

Pocit sladkého a slastného spánku je k nezaplacení a na výběru postele opravdu záleží. Moderní čalouněná postel DOLCE NUVOLA se svými skrytými úložnými prostory a měkkým minimalistickým vzhledem posouvá styl oddechové zóny na vyšší úroveň a zároveň je důkazem toho, že za kvalitní postel není třeba platit mnoho.

Setkává se v ní elegance designové postele s praktičností. Její polohovatelná lůžka umožňují jemným zvednutím zádové části lepší dýchání během spánku nebo větší pohodlí při čtení. Se svými čistými liniemi a nadčasovým designem je připravena zapadnout do kteréhokoli interiéru.

Nadčasová a elegantní DOLCE VITA

Vybrat si správnou postel je často doslova alchymie. Nadčasová postel DOLCE VITA, která v interiéru působí čistě a odlehčeně, splňuje i ty nejnáročnější představy o zdravém spánku a příjemné relaxaci. 

Vybavená kvalitním roštem a matrací zaručuje páteři během spánku bezpečnou oporu a díky jejím měkkým zaobleným rohům v noci nenarazíte do žádné ostré hrany. Součástí vzdušné postele DOLCE VITA jsou praktické noční stolky a celý její koncept respektuje zásady feng-šuej pro zdravý spánek.

 

Stylová a designová BELLA

Designová postel BELLA zosobňuje všechny naše představy o kráse, stylu a pohodlnosti. Působí dojmem něžného obláčku, který láká k měkkému spočinutí a odpočinku. Nepřehlédnutelnou dominantou postele je velkorysé a jemně zaoblené čalouněné čelo potažené příjemnou látkou s molitanovou výplní. Harmonii jeho vzhledu zdůrazňuje šachovnicová symetrie všitých knoflíků. Krásná BELLA potěší také nenápadným praktickým detailem: ve spodní části obou bočních okrajů čela skrývá zasouvatelné USB nabíječky.


Jsme přesvědčeni, že naše designové postele vnesou do vašich ložnic intimní pohodlí, nadčasovou eleganci a pohodu, neboť dobrý design dokáže podpořit i vnitřní rovnováhu, spokojenost a pozitivní náladu.