POSTEL DOLCE VITA – zdravý spánek, sladké sny, vitalita

Strávíme v ní až třetinu života. Co vás napadne po vyslovení slova postel? Je to spánek, sex, odpočinek či nedejbůh nemoc? Pro nás ve PHASE postel  představuje především POHODLÍ. 

Sladké sny s DOLCE VITOU

Vybrat si správnou postel je často hotová alchymie. Jako dlouholetý experti na pohodlí jsme se proto rozhodli našim zákazníkům podat pomocnou ruku. Do naší nabídky jsme zařadili úplnou novinku: nadčasovou elegantní postel DOLCE VITA, která je připravená splňovat i ty nejnáročnější představy o zdravém spánku a příjemné relaxaci. DOLCE VITA je moderní vzdušná designová postel, která v interiéru působí čistě a odlehčeně. Vybavená kvalitním roštem a matrací zajišťuje vaší páteři bezpečnou oporu. Její další velkou výhodou jsou měkké zaoblené rohy – nestane se vám, že byste v noci narazili do ostré hrany, vaše koleno měkce sklouzne po jejích obloucích. Měkký uživatelský komfort je zahalen do výjimečného designu a atraktivních materiálů. Přijďte se o tom přesvědčit vlastním tělem a na vlastní oči do našich prodejen PHASE.

 

Pohodlí nejen v obýváku

Každá místnost v domácnosti si zaslouží, abychom se v ní cítili   příjemně a komfortně. PHASE dlouhodobě vytváří pohodlí vašich obýváků. Nabízíme vám nejen kvalitní sedačky, ale i měkké koberce, hřejivé deky a nadýchané polštáře. Tvoříme teplo vašeho domova a jsme na to hrdí. A pokračujeme v tom i nadále. Exkluzivně vám nabízíme naši představu o pohodlí v ložnici – nadčasovou designovou postel DOLCE VITA.

 

Ložnice: nejdůležitější prostor v domě

V mnoha ohledech je ložnice opravdu nejdůležitější místností domova. S požadavky, které na nás klade digitální svět, je potřeba kvalitního spánku stále zřetelnější. Kromě zlepšení koncentrace a produktivity bylo prokázáno, že kvalitní odpočinek prospívá imunitě, duševnímu zdraví a dokonce pomáhá i hubnout. Během spánku také klesá hladina stresových hormonů v organismu, což snižuje riziko kardiovaskulárních nemocí a dalších potíží, které souvisí se stresem.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je to tak – dobrý design má opravdu sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujete – jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A jelikož ložnice je místem, kde budete odpočívat, určitě by měla být zařízena tak, aby vám s odpočinkem pomohla. Například ranní vstávání nemusí být hned i gymnastikou. Výška postele je navržena ergonomicky pro optimální sedání i pohodlné vstávání.

 

Intimní území

Přestože většinu času v posteli strávíme v „bezvědomí“ – žádná jiná část nábytku nemá na náš bdělý život tak velký vliv, jako právě postel. Definuje kvalitu našeho spánku i probouzení, citlivé okamžiky, ve kterých upadáme do snů, dennodenně se jí s jistotou oddáváme a důvěřujeme jí. Správný výběr postele je tedy důležitý.