SPECIÁLNÍ LOCKDOWN SLEVA AŽ 25 % – ABYCHOM POMOHLI EKONOMICE, VÁM I SOBĚ.

Vážení zákaznici, z důvodu závažné pandemické situace v naší zemi platí přísná nařízení vlády. Od 22. října jsou proto zavřené také prodejny Phase.

Jako společensky odpovědná firma si uvědomujeme, že v situaci, ve které se aktuálně nacházíme, musíme před prodejem sedaček upřednostnit společenské dobro. Na druhé straně ale chápeme také vaše potřeby a touhy. 

Abychom vám vyšli vstříc a zároveň dodrželi přísná hygienická nařízení, která v současnosti platí, jsme schopni vás obsloužit pouze individuálně. Obchodní asistentky zůstávají v práci a čekají na vaše požadavky. 

Při výběru vaší příští sestavy sedacího nábytku do vašeho obýváku vám poradí online i telefonicky. Rádi vám zdarma pošleme také vzorky potahů. Stačí si jen domluvit schůzku. Určitě spolu dokážeme i touto formou zútulnit vaše bydlení.

SPECIÁLNÍ SLEVA AŽ 25 % – ABYCHOM POMOHLI EKONOMICE, VÁM I SOBĚ.

Tato druhá karanténa, kterou si vyžádala pandemie koronaviru, způsobí znovu závažné výpadky ve výrobě. Postihne to také provoz a zaměstnance společnosti Phase. Abychom zmírnili dopady na všechny postižené a projevili také respekt k vám a vašim potřebám, přicházíme vstřícně s férovou nabídkou pro vás: SPECIÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE platná od 22. 10. 2020, během celého lockdownu: 

- Kategorie sedaček LUXURY – 25% sleva.

- Kategorie sedaček ELEGANCE – 20% sleva.

- Kategorie sedaček CLASSIC – 20% sleva.