Velký lednový výprodej ve Phase končí 31. 1. 2022


HLEDÁTE NOVOU POSTEL NEBO SEDAČKU? JSTE TADY SPRÁVNĚ.

Vítej, roku 2022! Je to rok tygra. Rok plný dvojek. V životě nemáte mnoho jistot, ale jedno jisté je. I v letošním roce budou lidé vyhledávat pohodlí. Budou hledat pohodlné sedačky, křesla a postele. No a právě vy, kteří čtete tyto řádky, nemusíte hledět do dalekohledu ani do dálky. My máme pro vás již nyní připravené slevy, abyste si mohli splnit své novoroční sny.

 

SKUTKŮM PŘEDCHÁZEJÍ SNY

Možná máme za sebou nejturbulentnější a nejpochmurnější rok našich životů, ale žít, pracovat, sedět a odpočívat se musí i nadále. Začátek roku je vždy obdobím nových plánů, závazků a nových rozhodnutí, ať už na úrovni jednotlivce nebo celé rodiny. Někdo chce zhubnout, jiný zaběhnout maraton nebo dosáhnout vrcholu Sněžky. Další letos plánuje založit rodinu a někdo plánuje koupit novou sedačku nebo vyměnit starší za nějaký nový model. Plány a sny mohou být realistické, nebo nedosažitelné. My ve Phase vám i v tomto novém roce nabízíme možnost dosáhnout a zrealizovat svůj sen o pohodlnějším bydlení.

 

PHASE – TO JE BOHATSTVÍ ROZMANITOSTI

Lidé, barvy, místa – vše kolem nás je zdrojem inspirace pro naši každodenní práci. Proto se snažíme brát v úvahu širokou škálu vašich tužeb po pohodlí a kráse. A jak tvoříme pohodlí? Docela jednoduše. Snažíme se prozkoumat všechny možné cesty, které pomohou splnit vaše touhy. Od ultra klasických až po supermoderní.

Kolekce pro rok 2022 zahrnují bohatý výběr stylů. Jsou pro vás kdykoli dostupné prostřednictvím různých velikostí, konfigurací a výběru potahů. Nezáleží na tom, zda jde o dvoumístnou sedačku, nebo rodinné posezení pro deset lidí. Máme pro vás lineární, modulární nebo rohové pohovky – aby vyhovovaly všem typům prostředí a potřeb. A potahy jsou naší vášní. Od nápadných barev k překvapivým texturám ušlechtilých látek a funkčních kůží. Vysoce výkonná čalounění jsou navržena tak, abyste bez obav z poškození mohli nechat na pohovce volně dovádět nejen děti, ale i vaše čtyřnohé mazlíčky. A pro náročnější zákazníky máme mechanismy s komfortními funkcemi, které všechny nechávají v němém úžasu. Bez ohledu na váš styl nebo způsob života – zajisté máte právo na sedačku od Phase. Podlehněte pohodlí.

 

DOPŘEJTE SI PHASE ZA SKVĚLÉ CENY

Přestože máme za sebou těžký rok, nemusíme náš příští svět vidět jen v temných odstínech. Do nového roku jsme pro vás připravili opravdu výjimečné vykročení. Lednová výprodejová nabídka vám dokáže, že dobré věci se stále dějí. A v roce plném dvojek si můžete vybrat nejen jednu, ale i dvě nové sedačky – díky následujícím slevám. Klikni zde.