Zdravé a krásné prodejny Phase


Pokud naši značku již znáte z webové stránky, rádi vás uvítáme také v našich značkových prodejnách. Pokud se rozhodnete navštívit nás, určitě vás přesvědčíme, že nákup v našich prodejnách je pohodlný, informačně obohacující, inspirativní a bezpečný. 


  • Pohodlný proto, že se netlačíte v davu lidí a vystavené sedačky si můžete prohlížet z vícero stran v prostorách velkorysých rozměrů. Přehlednost prodejní expozice vám umožní rychlou orientaci a ulehčí vám výběr sedačkového favorita. Prodejny navštěvuje denně v průměru 5 lidí, proto se nemusíte bát přeplněných prostor. A navíc, prodejny se nacházejí mimo obchodních center.

 

  • Informačně obohacující, protože naše odborně vyškolené asistentky vám umí odpovědět na všechny vaše dotazy ohledně rozměrů, kvality potahů, konstrukce, údržby, termínů dodání a dalších informací, které potřebujete pro své rozhodnutí k nákupu. Naše dámy vám v pohodové atmosféře nabídnou kávu a popovídají si s vámi o vašich představách. Podle vašich požadavků vám namodelují a nacení sedací sestavu vašich snů.

 

  • Inspirativní je proto, že naši designéři v prodejnách naaranžovali sedačky v duchu aktuálních barevných a designových trendů. A jak praví jistá moudrost: Je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet.


  • Bezpečný, protože vzduch v prodejnách pravidelně desinfikujeme. Nejen v období sezónních virových onemocnění, ale také v průběhu celého roku. Jednou týdně v noci ozařujeme kompletní prostory prodejny přenosným germicidním zářičem (umělé záření části UV spektra), který je nejúčinnějším způsobem sterilizace místností. Toto záření ošetří celý objem vzduchu a ničí zárodky bakterií na stěnách, podlahách a všech površích.  Naše prodejny můžete bez obav navštívit a nakupovat u nás v bezpečí. 


 

Věříme, že vás návštěva ve Phase esteticky obohatí a nabídne vám mnoho informací pro vaše důležité rodinné rozhodnutí.  
Foto predajne Phase: