Co získáte koupí sedačky z kategorie Classic?

  • Záruku 2 roky na sedačku
  • Záruku 2 roky na látku
  • Plaketu Phase Classic Edition

1. Záruka 2 roky na sedačku z kategorie CLASSIC

Kategorie sedacích souprav CLASSIC obsahuje moderní rozkládací sedací soupravy s úložným prostorem, určené pro zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky v nižší cenové kategorii. Sedačky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, podstatně kvalitnějších než ty sedačky, které jsou v prodeji nábytkových center. Na sedačky z kategorie CLASSIC si můžete vybrat z množství potahových materiálů, které jsou zařazeny do tří kvalitativních kategorií. Na sedací soupravu vyrobenou v provedení CLASSIC dostanete 2 roky zákonnou záruku.

2. Záruka 2 roky na látku

Kategorie sedacích souprav CLASSIC má v nabídce několik kvalitních materiálů. Tyto jsou ještě rozděleny do kvalitativních skupin. Nejvyšší kategorie se jmenuje Potahy Vysoká kvalita a najdete v ní 2 typy potahových materiálů. Jsou to potahy Gordon a Moxy.

Látky Gordon a Moxy jsou unikátní svým vzhledem, velkou škálou barev, ale hlavně vysokou odolností vůči oděru, kterou mají otestovanou na více než 50 000 oděrů bez poškození. Díky těmto látkám Váš interiér dostane správnou dávku moderního a čistého vhledu.

3. Plaketa Phase CLASSIC Edition na sedačce

Na sedací soupravu z kategorie CLASSIC dostanete při podpisu Vaší objednávky bílý štítek s nápisem Phase CLASSIC Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva bílé štítky.

Phase Classic