!! PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN !! - PRVNÍ PATROVÁ SEDAČKA!

Představujeme Vám první patrovou sedačku Bergamo, která je ideálním řešením pro šetření místa v dětských pokojích, malých bytech, hotelových pokojích a penzionech. Nabízí plnohodnotné dvě místa na každodenní spaní.

Patrový mechanismus je velmi oblíbený v západních zemích a těší se z něj množství rodin, ale i ubytovacích zařízení, které díky této sedačce dokážou ubytovat celou 4 člennou rodinu do klasického dvoulůžkového pokoje.

Ptáte se na bezpečnost?
Bezpečnost byla hlavním cílem společnosti z Francie, která mechanismus vymyslela a patentovala. Mechanismus má zabudované dva bezpečnostní zámky, z nichž jeden se aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostní zámek na klíč. Je nemožné, aby se mechanismus složil svévolně a prakticky s ním nevědí manipulovat děti.

Ptáte se na cenu?
Od 2.5. do 30.7.2018 si můžete objednat patrovou sedačku Bergamo v předprodejní slevě 20%. Cena sedačky je 52 900 Kč a po odečtení předprodejní slevy 20% je cena 42 320 Kč s DPH. Stačí když podepíšete svou objednávku do 30.7.2018.

Sedačka Bergamo se aktuálně nachází jen v prodejně Phase v Praze 5 (Smíchov) na Radlické ulici a v Bratislavě. Na ostatních prodejnách bude sedačka k dispozici až od 2.8.2018. Podepište svou nezávaznou objednávku do tohoto termínu, využijete tak předprodejních slevu a když bude sedačka na prodejně vystavena, asistentka Vám zavolá a Vy buď svou objednávku potvrdíte nebo zrušíte. Nemáte tedy co ztratit, můžete jen ušetřit na předprodejní slevě.

Sedačka ELEGANCE Bergamo je opravdu skvělým kouskem nábytku ve Vašem obývacím pokoji. Dodá místnosti nádech elegance a honosnosti. Elegance sedačku Bergamo si můžete nechat vyrobit z více druhů potahových materiálů. Všechny materiály byly zařazeny do nabídky tak, aby naplnily Vaše očekávání a splnily nejnáročnější představy o tom, jak by měla Elegance sedací souprava Bergamo vypadat ve Vašem obývacím pokoji. Na sedací soupravu Bergamo z kategorie Elegance si můžete doobjednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem, což dodá sedačce Bergamo jedinečný vzhled luxusu.