Co získáte koupí sedačky Lyon z kategorie Elegance?

  • Záruku 4 roky na sedačku Lyon
  • Záruku 5 let na sedačku Lyon ve vybrané látce a záruku 3 roky na sedačku Lyon v provedení kůže
  • Stříbrnou plaketu Phase ELEGANCE Edition na sedačku Lyon
  • Polštář Phase ELEGANCE Edition na sedačku Lyon
  • Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovám zlatem na sedací soupravu Lyon

1. Záruka 4 roky na sedačku Lyon

Sedačka Lyon z kategorie ELEGANCE je určena pro zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky a hlavně hledají sedačku, která splní jejich představy. Sedačka Lyon je vyrobeny z kvalitních materiálů a můžete si vybrat z množství potahových materiálů, ať již látky nebo kůže. Na sedací soupravu Lyon vyrobenou v provedení ELEGANCE dostanete 4 roky záruku.

2. Záruku 5 let na sedačku Lyon ve vybrané látce a záruku 3 roky na sedačku Lyon v provedení kůže

Sedací souprava Lyon z kategorie ELEGANCE má v nabídce několik vysoce kvalitních materiálů. Tyto jsou rozděleny do kvalitativních skupin. Nejvyšší kategorie se jmenuje Potahy Exclusive a najdete v ní 3 typy potahových materiálů, na které poskytujeme až 5 let záruku. Jsou to potahy Emotion, Fiorellina, Stellina.

Jesliže si vybere na sedačku Lyon kůži, můžete si vybrat ze široké škály barev ze vzorkovníku kůže NOBLE. Na tuto kůži poskytujeme záruku 3 roky.

Látky Emotion, Fiorellina, Stellina jsou unikátní svým vzhledem, velkou škálou barev, ale hlavně vysokou odolností vůči oděru, kterou mají otestovanou na více než 80 000 oděrů bez poškození. Všechny tři látky se vyrábějí v Evropě, konkrétně v Belgii, tím je jejich kvalita podtrhnuta, a to zárukou 5 let. Díky těmto látkám Vaše sedačka Lyon a interiér dostane správnou dávku moderního a drahého vzhledu.

3. Stříbrná plaketa Phase ELEGANCE Edition na sedačce Lyon

Na sedací soupravu Lyon z kategorie Elegance dostanete při podpisu Vaší objednávky stříbrný štítek s nápisem Phase Elegance Edition. Štítek si můžete nalepit na jakémkoliv místě na Vaší sedačce Lyon. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva stříbrné štítky.

Phase Elegance

4. Polštář Phase ELEGANCE Edition Lyon

Na sedací soupravu Lyon z kategorie ELEGANCE dostanete při podpisu Vaší objednávky polštář s nápisem Phase ELEGANCE Edition. Polštář je černostříbrný a laděn tak, aby se hodil do každého interiéru. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva polštáře.

Phase Elegance

5. Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

K sedací soupravě Lyon z kategorie ELEGANCE si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Do nedávna byla tato možnost pouze pro sedačky z kategorie Luxury, avšak dali jsme tuto možnost i v kategorii Elegance. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobce, ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny jen pro náročné zákazníky. Sedačka Lyon se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nohama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít na: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase Elegance