Co získáte koupí sedačky Modena z kategorie Elegance?

  • Záruku 4 roky na sedačku Modena
  • Záruku 5 let na sedačku Modena ve vybrané látce a záruku 3 roky na sedačku Modena v provedení kůže
  • Stříbrnou plaketu Phase ELEGANCE Edition na sedačku Modena
  • Polštář Phase ELEGANCE Edition na sedačku Modena
  • Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovám zlatem na sedací soupravu Modena

1. Záruka 4 roky na sedačku Modena

Sedačka Modena z kategorie ELEGANCE je určena pro zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky a hlavně hledají sedačku, která splní jejich představy. Sedačka Modena je vyrobeny z kvalitních materiálů a můžete si vybrat z množství potahových materiálů, ať již látky nebo kůže. Na sedací soupravu Modena vyrobenou v provedení ELEGANCE dostanete 4 roky záruku.

2. Záruku 5 let na sedačku Modena ve vybrané látce a záruku 3 roky na sedačku Modena v provedení kůže

Sedací souprava Modena z kategorie ELEGANCE má v nabídce několik vysoce kvalitních materiálů. Tyto jsou rozděleny do kvalitativních skupin. Nejvyšší kategorie se jmenuje Potahy Exclusive a najdete v ní 3 typy potahových materiálů, na které poskytujeme až 5 let záruku. Jsou to potahy Emotion, Fiorellina, Stellina.

Jesliže si vybere na sedačku Modena kůži, můžete si vybrat ze široké škály barev ze vzorkovníku kůže NOBLE. Na tuto kůži poskytujeme záruku 3 roky.

Látky Emotion, Fiorellina, Stellina jsou unikátní svým vzhledem, velkou škálou barev, ale hlavně vysokou odolností vůči oděru, kterou mají otestovanou na více než 80 000 oděrů bez poškození. Všechny tři látky se vyrábějí v Evropě, konkrétně v Belgii, tím je jejich kvalita podtrhnuta, a to zárukou 5 let. Díky těmto látkám Vaše sedačka Modena a interiér dostane správnou dávku moderního a drahého vzhledu.

3. Stříbrná plaketa Phase ELEGANCE Edition na sedačce Modena

Na sedací soupravu Modena z kategorie Elegance dostanete při podpisu Vaší objednávky stříbrný štítek s nápisem Phase Elegance Edition. Štítek si můžete nalepit na jakémkoliv místě na Vaší sedačce Modena. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva stříbrné štítky.

Phase Elegance

4. Polštář Phase ELEGANCE Edition Modena

Na sedací soupravu Modena z kategorie ELEGANCE dostanete při podpisu Vaší objednávky polštář s nápisem Phase ELEGANCE Edition. Polštář je černostříbrný a laděn tak, aby se hodil do každého interiéru. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva polštáře.

Phase Elegance

5. Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

K sedací soupravě Modena z kategorie ELEGANCE si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Do nedávna byla tato možnost pouze pro sedačky z kategorie Luxury, avšak dali jsme tuto možnost i v kategorii Elegance. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobce, ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny jen pro náročné zákazníky. Sedačka Modena se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nohama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít na: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase Elegance