Co získáte koupí sedačky z kategorie Elegance?

  • Záruku 4 roky na sedačku
  • Záruku 5 let na vybranou látku z kategorie Exclusive a záruku 3 roky na sedačku v provedení kůže
  • Stříbrnou plaketu Phase ELEGANCE Edition
  • Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovám zlatem

1. Záruka 4 roky na sedačku

Kategorie sedacích souprav ELEGANCE obsahuje elegantní a moderní sedací soupravy, určené pro zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky a hlavně hledají sedačku, která splní jejich představy. Sedačky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a můžete si vybrat z množství potahových materiálů, ať již látky nebo kůže. Na sedací soupravu vyrobenou v provedení ELEGANCE dostanete 4 roky záruku.

2. Záruka 5 let na vybranou látku z kategorie Exclusive a záruku 3 roky na sedačku v provedení kůže

Kategorie sedacích souprav ELEGANCE má v nabídce několik vysoce kvalitních materiálů. Jsou rozdělené do kvalitativních skupin. Nejvyšší kategorie se jmenuje Potahy Exclusive a najdete v ní 3 typy potahových materiálů, na které poskytujeme až 5 let záruku. Jsou to potahy Emotion, Fiorellina, Stellina.

Jesliže si vybere na sedačku kůži, můžete si vybrat ze široké škály barev ze vzorkovníku kůže NOBLE. Na tuto kůži poskytujeme záruku 3 roky.

Látky Emotion, Fiorellina, Stellina jsou unikátní svým vzhledem, velkou škálou barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou mají otestovanou na víc než 80 000 oděrů bez poškození. Všechny tři látky se vyrábějí v Evropě, konkrétně v Belgii, tím je jejich kvalita podtrhnuta a to zárukou 5 let. Díky těmto látkám váš interiér dostane správnou dávku moderního a drahého vzhledu.

3. Stříbrná plaketa Phase ELEGANCE Edition na sedačce

Na sedací soupravu z kategorie Elegance dostanete při podpisu Vaší objednávky stříbrný štítek s nápisem Phase Elegance Edition. Štítek si můžete nalepit na jakémkoliv místě na Vaší sedačce. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva stříbrné štítky.

Phase Elegance

4. Možnost objednat pozlacené nohy 24-karátovým zlatem

K sedací soupravě z kategorie ELEGANCE si můžete objednat nožičky pozlacené 24-karátovým zlatem. Do nedávna byla tato možnost jen pro sedačky z kategorie Luxury, avšak dali jsme tuto možnost i v kategorii Elegance. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobce, ani prodejce v Evropě. Zlaté nožičky jsou určeny jen pro náročné zákazníky. Sedačka se zlatýma nohama vypadá neuvěřitelně luxusně. Jeden model sedací soupravy se zlatýma nohama najdete v každé prodejně Phase sedačky. Nejbližší prodejnu můžete najít na: https://sedackyphase.cz/prodejny

Phase Elegance